icon

Atlas İzmir İş Makinaları, 2013 yılında Atlas Copco eski çalışanları tarafından Bornova - İzmir'de kurulmuştur. Edindikleri geniş deneyim ve bilgilerin yardımıyla ekipmanlarınızın bakımı, tamiri, yedek parça ve diğer servis hizmetlerinde etkili çözümler sunmaktadır.

Jeneratör Servisi

Makinelerinizin servislerinin düzenli olarak yapılması, güvenilir çalışma ve uzun bir kullanım ömrü sağlamak için çok önemlidir. Önerilen servis aralıklarına uyarak ve düzenli önleyici bakım gerçekleştirerek düşük ekipman performansından ve arızalardan kaynaklanan yüksek üretim maliyeti riskini minimuma indirirsiniz.

 

Setler ve orijinal yedek parçalar, ekipmanınızın Atlas Copco kalite standartlarına uygun olarak doğru, güvenli ve kolay bir şekilde bakım görmesini sağlamak için geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Ekipmanlarınızın sağlam kalması için iki şey gereklidir: iyi bir önleyici bakım programı ve mutlaka orijinal parçaların tercih edilmesi. Atlas Copco Orijinal Parçaları, kullanım ömrü boyunca ürünlerin üstün kalitesinin korunmasını sağlar.

Atlas İzmir

Diğer Hizmetlerimiz

Konuşmayı Başlat
Merhaba !
Atlas İzmir Whatsapp Destek
Merhabalar 👋