icon

Atlas İzmir İş Makinaları, 2013 yılında Atlas Copco eski çalışanları tarafından Bornova - İzmir'de kurulmuştur. Edindikleri geniş deneyim ve bilgilerin yardımıyla ekipmanlarınızın bakımı, tamiri, yedek parça ve diğer servis hizmetlerinde etkili çözümler sunmaktadır.

No alt text No alt text

20+

Yıllık Tecrübe
SERVİS ÇÖZÜMLERİNDE MÜKEMMELLİK

Hakkımızda

Atlas İzmir İş Makinaları, 2013 yılında Atlas Copco eski çalışanları tarafından Bornova - İzmir'de kurulmuştur. Edindikleri geniş deneyim ve bilgilerin yardımıyla ekipmanlarınızın bakımı, tamiri, yedek parça ve diğer servis hizmetlerinde etkili çözümler sunmaktadır. Tüm bunları yaparken Misyon ve Vizyonları çerçevesinde kalite ve işçilikten taviz vermeden ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan uygun fiyat ve kaliteli hizmet güvencesi.

+

shape-1 shape-1 shape-2 shape-2

Neden Atlas İzmir ?

No alt text

Sürdürülebilir Bakım

Ekipmanlarınız üzerinde ayrıntılı bir inceleme yapıyor, uzun ve sağlıklı bir kullanım ömrü için düzenli bakım faaliyetlerinizde sizlere titizlikle yol gösterici oluyoruz.
No alt text

Güvenilirlik Faktörü

Güvenilir ekipmanlara sahip olmanın avantajı yanında, aksama sürelerinizi en aza indirmenize ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan birinci sınıf hizmet sağlıyoruz.
No alt text

Optimum Yatırım

Orjinal parçalar ve eğitimli teknisyenlerimizle özel olarak hazırlanan servis planlarımız, kullanım ömrü boyunca ekipmanlarınızın sahip olma maliyetini azaltır.
Konuşmayı Başlat
Merhaba !
Atlas İzmir Whatsapp Destek
Merhabalar 👋