icon

Atlas İzmir İş Makinaları, 2013 yılında Atlas Copco eski çalışanları tarafından Bornova - İzmir'de kurulmuştur. Edindikleri geniş deneyim ve bilgilerin yardımıyla ekipmanlarınızın bakımı, tamiri, yedek parça ve diğer servis hizmetlerinde etkili çözümler sunmaktadır.

Bakım Kitleri - Kompresör Servisi

Önleyici Bakım Kiti

Ekipmanınıza tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış hepsi bir arada kutu. Önleyici Bakım Kitlerimiz ekipmanınızın planlı bakım programı için gereken tüm parçaları içerir. Bu kitler kolayca temin edilebilir ve cazip fiyatlıdır. Onarım işlemleri teknisyenlerimizden biri tarafından gerçekleştirildiğinde makineniz maksimum üretkenliğine kavuşabilir.

 

Onarım Kiti
Onarım kitlerimiz makinenizde gerçekleştirilen en yaygın onarım ve parça değişimi işlemlerine yönelik yedek parçaları içerir. Kolaylık sağlayan bu ekonomik setler tam olarak ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri temin etmenizi sağlayarak servis sürecini basitleştirir.

Başlangıç Kiti
Kompresörünüzü aldığınız günden itibaren üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Başlangıç Kiti her bir makinenin önleyici bakım programı ve planına göre tüm ekipman bileşenleri için gerekli tüm önleyici bakım kitlerini, sıvılarını ve yağlayıcıları içerir.

Atlas İzmir

Diğer Hizmetlerimiz

Konuşmayı Başlat
Merhaba !
Atlas İzmir Whatsapp Destek
Merhabalar 👋